Casa Com 3 Quartos, Piscina, Garagem E Ar Condicionado
A 4 hálószobás Casa Com 3 Quartos, Piscina, Garagem E Ar Condicionado Brazíliaváros legfeljebb 16 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a National Forest Brasilia, egy 4 km-es távolságra található.
Az Aguas Claras 10 percnyi kocsiútra, a Parque Ecológico Saburo Onoyama pedig csaknem egy 15 perces kocsiútra helyezkedik el az ingatlantól. A közeli sportlátványosságok közé tartozik a hozzávetőlegesen 4,1 km-re található Serejão stadion.
A vendégek vacsorázhatnak a Subway vendégszeretetét élvezve, amely csaknem egy 10 perces kocsiútra található a Brazíliaváros városi nyaralótól. Pihenjen a pezsgőfürdő jóvoltából, és maximálisan élvezze ki a pihenést.
- Repülőterek
- Braziliavaros (BSB-Brasilia nemzetkozi repuloter - President Juscelino Kubitschek)22 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Szárító
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Mekkora a Casa Com 3 Quartos, Piscina, Garagem E Ar Condicionado befogadóképessége?
A Casa Com 3 Quartos, Piscina, Garagem E Ar Condicionado akár 16 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa Com 3 Quartos, Piscina, Garagem E Ar Condicionado biztosít konyhát?
A Casa Com 3 Quartos, Piscina, Garagem E Ar Condicionado felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Com 3 Quartos, Piscina, Garagem E Ar Condicionado területén tartózkodunk?
Brazíliaváros nevezetességei közé tartozik a Parque Ecológico de Águas Claras és a Parque Ecológico Saburo Onoyama, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a Casa Com 3 Quartos, Piscina, Garagem E Ar Condicionado területétől. Ezenkívül az Aguas Claras (3,2 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Vannak az ingatlan területén wellness-szolgáltatások?
Az ingatlan villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a pezsgőfürdőben pihenhetnek.